Tisíce nových kontaktů pomocí jednoho příspěvku na LinkedIn? Jde to.

Author: jankysely

Ukázkově to předvedla společnost 24Slides, která se živí vytvářením obchodních prezentací na míru. 

Co k tomu bylo potřeba? Vlastně je to celé velice jednoduché.

Vezmete část svého produktu (v tomto případě grafické podklady k obchodním prezentacím), o kterém víte, že bude mít pro cílovou skupinu velkou přidanou hodnotu, ale Vás jeho tvorba nebude stát nic na víc a nabídnete jej ZDARMA pod 2 podmínkami.

  1. Všichni kdo mají zájem produkt získat, musí napsat určité slovo (například ANO) do komentářů u příspěvku, pomocí kterého jste nabídku zveřejnili. 
  2. Vloží svůj e-mail na pro tento účel vytvořenou webovou stránku. 

Tím, že vloží komentář k příspěvku na LinkedIn se samotný příspěvek dále virálně šíří mezi další a další kontakty a jeho zásah neustále narůstá. 
Navíc máte přehled, kdo se o Váš produkt zajímá a můžete si díky informacím na jeho profilu vytipovat potenciální zákazníky.

Díky e-mailu máte i přímý kontakt a kromě slíbených podkladů můžete všem rozeslat newsletter s informacemi o dalším produktu či speciální nabídce. 

Je jasné, že 80 % takto získaných kontaktů nebude relevantních, ale i kdyby se povedlo proměnit v nové zákazníky jen jedno jediné procento, jednalo by se o 460 nových klientů a to je na jeden příspěvek na LinkedIn skvělé číslo. 

Author: jankysely
 

You may also like...